Portal Złote Skrzydło
Dane firmy
Pigeon Vitality
   http://pigeonvit.pl
Pigeon Vitality

Pigeon Vit to lider polskiej branży oferującej produkty dla hodowców i pasjonatów gołębi. Jesteśmy głównym partnerem i dystrybutorem produktów norweskiej marki Pigeon Vitality- światowego potentata w sektorze gołębiarskim. Firma Pigeon Vitality, której założycielem jest Dr Frode Brakstad, funkcjonuje z powodzeniem na światowym rynku nieprzerwanie od 2001 roku, a jej wyroby cieszą się niezmiennie ogromnym uznaniem wśród hodowców.

Długoletnie doświadczenie i pasja związana z gołębiami sprawia, że nasza oferta zawiera naturalne produkty dla gołębi, charakteryzujące się możliwie najwyższą jakością i składem. Ich gwarancją jest nasz norweski partner, a także liczne rekomendacje pochodzące zarówno od polskich jak i światowych profesjonalistów hodujących gołębie.

Naszym celem jest aby każdy gołąb pocztowy z Państwa hodowli był utrzymany w możliwie najlepszej kondycji, samopoczuciu i zdrowiu. Doskonale wiemy, że pomoże to uzyskiwać lepsze rezultaty lotowe a także zwiększy możliwości każdego gołębia. Wiemy doskonale w jaki sposób to osiągnąć. Odpowiednia suplementacja i odżywianie produktami od Pigeon Vit zagwarantuje każdemu gołębiowi zrównoważony wzrost i rozwój a w konsekwencji przełoży się to na lepsze wyniki.

Nasza oferta obejmuje m.in: leki, witaminy, pakiety lotowe i inne.

Firma pigeonVit kompleksowo zajmuje się sprzedażą lekarstw, które mają za zadanie chronić wszystkie gatunki gołębi przed pasożytami oraz różnego rodzaju chorobami. Mało osób zdaje sobie sprawę jak istotne jest stosowanie preparatów przeciwgrzybicznych oraz oczyszczających ich wątrobę i krew. Wszystkie oferowane przez nas leki dla gołębi pocztowych są w stu procentach naturalne oraz nie szkodą w kwestii ich wydajności.

Naszym celem jest dostarczenie hodowcy najlepszego, dostępnego na rynku lekarstwa dla gołębi,tak aby mieli pewność, że znaleźli firmę, która spełni ich wymagania. Firma PigeonVit zapewnia, iż stosowanie antybiotyków dla gołębi może tylko pogorszyć ich stan zdrowia. Dobry hodowca dba o wszystkie swoje ptaki i zwraca uwagę na to jakie lekarstwa dla gołębi wykorzystuje. W skład naszych preparatów wchodzą głównie zioła i rośliny, które nie powodują skutków ubocznych. Szybkość działania, ale przede wszystkim bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu. Dlatego właśnie stawiamy na naturalne leki dla gołębi pocztowych, które nie zaszkodzą ptakom w żadnym wypadku.

Firma pigeonVit w swojej ofercie posiada najlepsze witaminy dla gołębi spośród wszystkich dostępnych na rynku. Każdy hodowca, zarówno zawodowy jak i traktujący hodowlę hobbistycznie wie jak istotne są suplementy i witaminy dla wszystkich gatunków gołębi. Jeśli zależy Ci na tym aby Twoje gołębie pocztowe były zdrowe i wydajne podczas lotu musisz zadbać o to aby wybierać najlepszej jakości lekarstwa dla ptaków. W ofercie PigeonVit znajdują się bezpieczne i sprawdzone witaminy dla gołębi, które zapewnią odporność oraz witalność. Warto też zwrócić uwagę na specyfiki, które odpowiadają za odbudowę mięśni po locie, to obowiązkowa pozycja dla hodowców, dla których najistotniejszą rolę odgrywają gołębie pocztowe. Wszystkie nasze preparaty są na bazie naturalnych ziół oraz roślin, które nie powodują skutków ubocznych. Dodatkowo są rekomendowane przez polskich oraz zagranicznych hodowców. Oferowane suplementy dla gołębi stanowią starannie dobrane składniki, od renomowanych i pewnych producentów, takich jak Redbuild, Oxy-B, MultiViTra.

Telefony:
511 117 377
690 316 707


Adresy:
PIGEON VIT
ul. Tukanów 3d/13
05-500 Piaseczno

Ostatnie produkty


Preparaty dla gołębi - Hodowla PUDER ROZPŁÓD I PIERZENIEZobacz więcej
Pigeon Vitality
Moulting and Breeding powder 0


Preparaty dla gołębi - Hodowla Kuracja przeciwko Trichomonas gallinae - rzęsistkowicy.Zobacz więcej
Pigeon Vitality
Tricoli Stop 0


Preparaty dla gołębi - Loty SUPER ENERGIAZobacz więcej
Pigeon Vitality
TURBO FLIGHT 0


Preparaty dla gołębi - Loty NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI OLEJE ARKTYCZNEZobacz więcej
Pigeon Vitality
Omega 3 - oil 0


Preparaty dla gołębi - Hodowla KOMPLETNA I ZBILANSOWANA MIESZANKA NIEZBĘDNYCH WITAMIN, MINERAŁÓW I PIERWIASTKÓW ŚLADOWYCHZobacz więcej
Pigeon Vitality
MultiViTra 0

Kategorie produktów

Preparaty dla gołębi

Hodowla
Loty
Oczyszczanie

Wyposażenie gołębnika

Czystość w gołębniku
Strony oddziałów PZHGP
oraz Klubów i organizacji
Skontaktuj się w celu aktualizacji danych lub jeśli Ty lub Twój oddział bądź klub chce prowadzić stronę internetową w naszym systemie.

QBALOTNIK SKLEP wszystko dla gołębi
Hodowla 2000
Pigeon Vitality
Sprzedawca:
1,000.00 zł
Licytacja (brak ofert)
0.00 zł
KUP TERAZ!
Data zakończenia:
02.10.2020 22:33

Sprzedawca:
1,000.00 zł
Licytacja (brak ofert)
Data zakończenia:
02.10.2020 22:27

Ostatnio Widziani
Użytkowników online: 0
Statystyka

Gości online: 19
Łącznie użytkowników: 12,460
Najnowszy użytkownik: Artur1999
Strona istnieje 5169 dni
Dzisiaj odwiedzono nas: 44420 razy
Dzisiaj zalogowało się 93 użytkowników
Na aukcji: Meulemans
Sprzedawca: jardro
1,000.00 zł
Licytacja (brak ofert)
0.00 zł
KUP TERAZ!
Data zakończenia: 02.10.2020 22:33


Portal Złote Skrzydło
Miejsce spotkań hodowców gołębi pocztowych.
Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania!


Kontakt z redakcją
Szymon Krupowicz
  535 635 636
zloteskrzydlo@gmail.com
redakcja@zloteskrzydlo.pl

                
Szybki kontakt z redakcją

150,000,593 unikalne wizyty. Wszystkie prawa zastrzeżone! Stronę wygenerowano w 0.04 sekund.
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.