Portal Złote Skrzydło
Dane firmy
Avimedica
   http://www.avimedica.pl/
Avimedica

W związku z dużym zainteresowaniem hodowców gołębi utrzymaniem swych podopiecznych w jak najlepszej formie w II połowie 2009 r. utworzono Ogólnopolskie Centrum Zdrowia Ptaków Avimedica z siedzibą w Olsztynie. Nasza firma początkowo zajmowała się wyłącznie szerokopojętą diagnostyką chorób gołębi oraz ich profilaktyką, jak i leczeniem. Głównym kierunkiem naszego działania zawsze było ograniczanie do minimum stosowania chemioterapeutyków. Leki chemiczne niestety są nadużywane przez zdecydowaną większość hodowców, dodatkowo ich stosowanie często jest całkowicie bezzasadne i przynosi o wiele więcej szkody, niż pożytku. W układanych przez nas programach profilaktycznych dla hodowców stosowaliśmy zawsze jak największą pulę preparatów naturalnych. Często różne firmy prosiły mnie o pomoc w opracowywaniu swoich produktów, jednak od dłuższego czasu „chodziła mi po głowie” myśl o preparatach własnego autorstwa. Tak właśnie powstała kompletna linia preparatów naturalnych Avimedica opracowanych wg moich receptur. Początkowo moje preparaty stosowane były testowo u licznych zaprzyjaźnionych hodowców. Uzyskane recenzje były bardzo pozytywne.

Wiele firm przepakowuje preparaty dla drobiu w małe opakowania i sprzedaje je jako produkty dla gołębi. Produkty Avimedica zbilansowane są konkretnie pod kątem gołębi i terminów stosowania w poszczególnych porach roku. Firma posiada w ofercie produkty uniwersalne, jak i specjalistyczne dla gołębi pocztowych oraz rasowych. Nasze preparaty oparte są wyłącznie na wysokiej jakości składnikach pochodzenia naturalnego. Dzięki temu są to preparaty, które powinny stać na najwyższej półce, w każdym sklepie z artykułami dla gołębi. Zadbaliśmy również o odpowiednie opakowania. Preparaty, których składniki powinny być szczególnie chronione pakujemy w butelki ze szkła farmaceutycznego, pozostałe w opakowania z tworzyw sztucznych przeznaczonych do farmacji.

Z racji faktu, iż zajmuję się licznymi hodowlami gołębi w Polsce i sam od najmłodszych lat dziecięcych jestem hodowcą wiem, że opracowane przeze mnie preparaty przyniosą zadowolenie szerokiej rzeszy hodowców. Zapraszam więc wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą, a właścicieli sklepów z artykułami dla gołębi oraz lecznic weterynaryjnych do współpracy z firmą Avimedica!

Telefony:
723020040


Adresy:
Avimedica s.c.
ul. Jaroszyka 3
10-687 Olsztyn

Ostatnie produkty


Preparaty dla gołębi - Hodowla Zakwaszacz paszowy z ziołamiZobacz więcej
Avimedica
AviCid 0


Preparaty dla gołębi - Hodowla Wspomaga budowę skorup jaj, zapewnia prawidłowy rozwój pisklątZobacz więcej
Avimedica
AviCal 3


Preparaty dla gołębi - Hodowla Wspomaga proces pierzenia Nowość 2011!Zobacz więcej
Avimedica
AviPen 5


Preparaty dla gołębi - Loty Szybka odbudowa między lotamiZobacz więcej
Avimedica
AviRegener 5


Preparaty dla gołębi - Loty Energia na lotyZobacz więcej
Avimedica
AviPower 0

Kategorie produktów

Preparaty dla gołębi

Hodowla
Loty
Oczyszczanie

Wyposażenie gołębnika

Czystość w gołębniku
Strony oddziałów PZHGP
oraz Klubów i organizacji
Skontaktuj się w celu aktualizacji danych lub jeśli Ty lub Twój oddział bądź klub chce prowadzić stronę internetową w naszym systemie.

QBALOTNIK SKLEP wszystko dla gołębi
Hodowla 2000
Pigeon Vitality
Ostatnio Widziani
Użytkowników online: 2
jozekk7
Schroeder1
Statystyka

Gości online: 21
Łącznie użytkowników: 12,191
Najnowszy użytkownik: bocianek
Strona istnieje 4735 dni
Dzisiaj odwiedzono nas: 27154 razy
Dzisiaj zalogowało się 73 użytkowników

Wystaw aukcję bez prowizji i opłat.

Portal Złote Skrzydło
Miejsce spotkań hodowców gołębi pocztowych.
Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania!


Kontakt z redakcją
Szymon Krupowicz
  535 635 636
zloteskrzydlo@gmail.com
redakcja@zloteskrzydlo.pl

                
Szybki kontakt z redakcją

134,900,376 unikalne wizyty. Wszystkie prawa zastrzeżone! Stronę wygenerowano w 0.07 sekund.
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.