Portal Złote Skrzydło
Regulamin i zasady korzystania z aukcji

1. Srzedawca i kupujący
Aby korzystać z Systemu Aukcyjnego, należy postępować zgodnie z następującymi krokami:
Należy w pierwszej kolejności potwierdzić swoje dane osobowe, które będą służyły podczas finalizacji aukcjina portalu Złote Skrzydło. Posiadając zarejestrowane konto na stronie przechodzimy do formularza Potwierdzenie danych pamiętając, że późniejsza zmiana tych danych nastepuje przez kontakt z Właścicielem strony (redakcja@zloteskrzydlo.pl). Po wypełnieniu formularza należy poczekać na akceptację, zwykle kilku minut.

Aby przejść do formularza Potwierdzenie danych wejdź do: Systemu Aukcyjnego oraz znajdź wskazany na poniższym zdjęciu link:

Rejestracja w systemie aukcyjnym.


Wypełnij Formularz potwierdzający dane:

Rejestracja w systemie aukcyjnym.


2. Dodawanie aukcji
Z NASZĄ POMOCĄ
Jeśli chcesz, abyśmy to my zajęli się przeprowadzeniem aukcji, możesz wysłać nam materiały niezbędne do przeprowadzenia aukcji (zdjęcia, rodowody, warunki sprzedaży). Możemy umówić się na profesjonalne wykonanie zdjęć, video-prezentacji oferowanych gołębi, przygotujemy oraz uruchomimy dla Ciebie aukcje. Skontaktuj się z nami telefonicznie: tel. 535 635 636 lub e-mailowo: zloteskrzydlo@gmail.com.

SAMODZIELNIE
Dodawanie aukcji odbywa się przez podstronę 'Dodaj aukcję'. Należy wypełnić wszystkie wymagane pola tj. nazwa przedmiotu, kategoria, ilość, cena, czas trwania aukcji, formy dostawy, opis i zdjęcia. Można ustawić także dodatkowe (płatne) opcje, za które opłata jest pobierana z konta Skarbonka. Po uzupełnieniu danych należy kliknąć przycisk 'Dodaj aukcję'.
Prosimy o dokładne wypełnienie informacji opisujących aukcję, ponieważ nie jest możliwa późniejsza edycja aukcji!!!.
Aby wybrać płatne opcje, należy posiadać dodatnie środki na koncie Skarbonka (zakładka 'Twoje konto').


Dodawanie aukcji.


3. Twoje konto
Podstrona ta przedstawia Twoje dane osobowe, informacje na temat zawartości konta Skarbonka (oraz informacji jak ją doładować) oraz historię pobieranych/dodawanych środków z/na konto Skarbonka.

4. Archiwum aukcji
Strona zawiera archiwum aukcji, w których brałes udział i w których Twoja oferta zwyciężyła.

5. Twoje komentarze
Strona zawiera komentarze, które otrzymałeś po zakończeniu aukcji. Na stronie tej możesz także zamieszczać komentarze do aukcji.

6. Udział w aukcji

Dodawanie aukcji.


1. Użytkownik może licytować na aukcji, wtedy wypełnia pole uzupełniając kwotę, jaką chce licytować i klika 'licytuj'. Automatycznie kwota jest ustawiona na 1zł więcej niż kwota poprzednia.

2. Użytkownik może wpisać dowolną, wyższą kwotę ofertową. 3. Użytkownik może kupić od razu przedmiot opcją 'Kup teraz'. Po kliknięciu użytkownik musi wypełnić dodatkowy formularz wybierając ilość sztuk oraz metodę odbioru z dostępnych list.

Kupujący po wygraniu aukcji, dostaje automatyczne PW z danymi kontaktowymi Sprzedawcy. Sprzedawca dostaje PW z informacjami Kupującego.


Postanowienia regulaminu
1. Użytkownik jest zobowiązany do korzystania z systemu aukcyjnego zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, normami społecznymi i obyczajowymi oraz postanowieniami regulaminu Portalu Złote Skrzydło.

2. Osoby korzystające z systemu aukcyjnego są zobowiązane do podania prawdziwych danych wymaganych podczas rejestracji w systemie.

3. Dane osobowe podane w formularzach rejestracyjnych można edytować/usunąć kontaktując się z Właścicielem portalu drogą elektroniczną. Zmianę należy uzasadnić.

4. Informacje kontaktowe Sprzedawcy i Kupującego są automatyczne wymieniane pomiędzy stronami po zakończeniu aukcji.

5. Zabroniona jest sprzedaż towarów, do których nie posiada się praw własności, a w przypadku wątpliwości co do tych praw należy przestawić dowody świadczące o powyższym.

6. Portal nie jest stroną transakcji dokonywanych między Użytkownikami i nie gwarantuje, że finalizacja aukcji będzie możliwa.

7. Sprzedawca i Kupujący zobowiązany jest do wywiązania się z umowy zawartej po zakończeniu trwania aukcji.

8. W ramach aukcji rozróżnia się aukcje z opcją 'Kup teraz' oraz 'licytacja'.

9. W przypadku licytacji, aukcja kończy się z chwilą zakończenia czasu trwania aukcji. Jednakże czas trwania aukcji jest automatycznie wydłużany o 2 minuty, w momencie kiedy do kończa czasu została jedna minuta i w tym okresie cena aukjci została podwyższona.

10. Każda aukcja może zostać weryfikowana pod kątem prawidłowości oraz po nadesłaniu do Administracji zgłoszenia o naruszeniu.

11. Zabronione jest zawiązywanie umowy sprzedaży poza aukcją i sztuczne nabijanie cen.

12. Ceny aukcji są kwotami brutto. Nie można doliczać dodatkowych kosztów, poza ustalonymi w formularzu dodawania aukcji.

13. Po zakończeniu aukcji nie pobierana jest prowizja od sprzedaży.

14. Nie można wystawić aukcji z dodatkowymi, płatnymi opcjami nie posiadajac dodatnich środków na koncie Skarbonka. Portal Złote Skrzydło rozlicza się fakturami VAT na podstawie historii konta Skarbonka lub dowolnej kwoty przedpłat na poczet tego konta. Wystawiamy i przesyłamy pocztą elektroniczne faktury VAT.

15. W przypadku naruszeń regulaminu lub wykrycia nieprawidłowości Administrator jest zobowiazany do usunięcia aukcji i zablokowania możliwości korzystania z systemu aukcyjnego. Opłaty związane z wystawieniem aukcji oraz zgromadzone środki na koncie skarbonka nie będą zwracane! Dotyczy to również dobrowolnej rezygnacji z korzystania z systemu aukcyjnego.
Strony oddziałów PZHGP
oraz Klubów i organizacji
Skontaktuj się w celu aktualizacji danych lub jeśli Ty lub Twój oddział bądź klub chce prowadzić stronę internetową w naszym systemie.

QBALOTNIK SKLEP wszystko dla gołębi
Hodowla 2000
Pigeon Vitality
Sprzedawca:
200.00 zł
Licytacja (brak ofert)
400.00 zł
KUP TERAZ!
Data zakończenia:
07.04.2020 20:11

Ostatnio Widziani
Użytkowników online: 0
Statystyka

Gości online: 20
Łącznie użytkowników: 12,356
Najnowszy użytkownik: dorka
Strona istnieje 4990 dni
Dzisiaj odwiedzono nas: 24219 razy
Dzisiaj zalogowało się 50 użytkowników
Sprzedawca: karodar254
200.00 zł
Licytacja (brak ofert)
400.00 zł
KUP TERAZ!
Data zakończenia: 07.04.2020 20:11


Portal Złote Skrzydło
Miejsce spotkań hodowców gołębi pocztowych.
Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania!


Kontakt z redakcją
Szymon Krupowicz
  535 635 636
zloteskrzydlo@gmail.com
redakcja@zloteskrzydlo.pl

                
Szybki kontakt z redakcją

143,411,207 unikalne wizyty. Wszystkie prawa zastrzeżone! Stronę wygenerowano w 0.06 sekund.
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.