Portal Złote Skrzydło
Benefeed - preparaty dla gołębi

W ostatnich latach kładzie się coraz większy nacisk na profilaktykę w ochronie przed chorobami ograniczając tym samym stosowanie antybiotyków oraz kokcydiostatyków. Moda na zioła i sporządzane z nich naturalne preparaty zatacza coraz szersze kręgi. Stanowią one bowiem skuteczną alternatywę w profilaktyce zdrowia. Ponadto przynoszą wielorakie korzyści nie powodując przy tym skutków ubocznych. Trend ten jest już popularny u naszych zachodnich sąsiadów i powoli znajduje coraz szersze uznanie pośród polskich hodowców.


Nowoczesne programy profilaktyczne są w stanie zapewnić gołębiom dobry stan zdrowia a tym samym znacznie ograniczyć zachorowalność na różne choroby. Ważne jest aby odpowiednio dobrać preparaty i właściwie je stosować.


Na podstawie preparatów marki Benefeed pokażemy jak właściwie zadbać o gołębie stosując naturalne preparaty.


Produkty Benefeed swoją skuteczność zawdzięczają zastosowaniu składników wyłącznie pochodzenia naturalnego oraz formie płynnej. Jest ona najskuteczniejszą formą aplikacji substancji czynnych do organizmu, gdyż nie ulega rozkładowi w układzie pokarmowym.
W odróżnieniu od powszechnie znanych programów żywieniowych czy suplementacyjnych, gdzie istnieje konieczność rozpisania dawkowania poszczególnych preparatów na dni tygodnia, Benefeed zaleca codzienne stosowanie. Znacznie ułatwia to ich użytkowanie. Oczywistym jest fakt, że aby uzyskać pożądane efekty konieczna jest systematyczność i rzetelność. Właśnie dlatego preparaty marki Benefeed należy stosować codziennie aby zapewnić swoim podopiecznym właściwą ochronę oraz odpowiedni poziom witamin przez cały rok.


ACIDOMID , OPTIMIN oraz AMIVIT to trzy preparaty które są absolutną podstawą w każdym gołębniku.ACIDOMID to preparat absolutnie wyjątkowy. Odgrywa ważną rolę w procesach trawienia i wchłaniania. Dzięki kombinacji 5 kwasów organicznych zapewnia ochronę przed wieloma rodzajami bakterii w przeciwieństwie do powszechnie stosowanego octu jabłkowego. Ponadto konserwuje i stabilizuje wodę oraz poidła co zapobiega namnażaniu się bakterii i pleśni.


Po zapewnieniu wysokiej przyswajalności należy zadbać o odpowiedni poziom witamin i minerałów w organizmie gołębia. W tym celu warto sięgnąć po OPTIMIN oraz AMIVIT.OPTIMIN zawiera kompletny zestaw substancji mineralnych wpływających na wzmocnienie układu immunologicznego, tym samym zapobiegając infekcjom. Zapewnienie odpowiedniej gospodarki mineralnej zwiększa żywotność oraz użytkowość ptaków. Forma płynna oraz odpowiedni stosunek elektrolitów gwarantuje dużo szybsze i efektywniejsze przenikanie substancji do organizmu niż w przypadku preparatów w formie stałej.

AMIVIT dostarcza organizmowi kompletna porcję aminokwasów i witamin niezbędnych do zachowania wysokiej odporności i zdolności obronnych przed infekcjami. Zaleca się jego stosowanie również w sytuacjach stresowych, problemach zdrowotnych i nieprawidłowym odżywianiu. Pozwala szybko zregenerować organizm po chorobach. Podawany młodym w okresie wzrostu gwarantuje ich zrównoważony rozwój.

Codzienne stosowanie preparatów w hodowli przynosi wymierne korzyści spełnia założenia właściwej profilaktyki i zmniejsza ryzyko zachorowań gołębi a także wspomaga utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia. Dlatego też hodowcy coraz częściej doceniają ich kompleksowe działanie.


www.benefeed.pl
Oceny

0

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Strony oddziałów PZHGP
oraz Klubów i organizacji
Skontaktuj się w celu aktualizacji danych lub jeśli Ty lub Twój oddział bądź klub chce prowadzić stronę internetową w naszym systemie.

QBALOTNIK SKLEP wszystko dla gołębi
Hodowla 2000
Pigeon Vitality
Sprzedawca:
200.00 zł
Licytacja (brak ofert)
300.00 zł
KUP TERAZ!
Data zakończenia:
24.07.2020 19:42

Sprzedawca:
100.00 zł
Licytacja (brak ofert)
150.00 zł
KUP TERAZ!
Data zakończenia:
23.07.2020 16:03

Sprzedawca:
100.00 zł
Licytacja (brak ofert)
150.00 zł
KUP TERAZ!
Data zakończenia:
20.07.2020 12:59

Sprzedawca:
100.00 zł
Licytacja (brak ofert)
150.00 zł
KUP TERAZ!
Data zakończenia:
20.07.2020 12:53

Sprzedawca:
150.00 zł
Licytacja (brak ofert)
200.00 zł
KUP TERAZ!
Data zakończenia:
20.07.2020 12:46

Ostatnio Widziani
Użytkowników online: 2
Krzysiek197
ENLIL
Statystyka

Gości online: 19
Łącznie użytkowników: 12,415
Najnowszy użytkownik: Prozakon
Strona istnieje 5093 dni
Dzisiaj odwiedzono nas: 48624 razy
Dzisiaj zalogowało się 91 użytkowników
Sprzedawca: hodowca51
200.00 zł
Licytacja (brak ofert)
300.00 zł
KUP TERAZ!
Data zakończenia: 24.07.2020 19:52


Portal Złote Skrzydło
Miejsce spotkań hodowców gołębi pocztowych.
Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania!


Kontakt z redakcją
Szymon Krupowicz
  535 635 636
zloteskrzydlo@gmail.com
redakcja@zloteskrzydlo.pl

                
Szybki kontakt z redakcją

147,294,180 unikalne wizyty. Wszystkie prawa zastrzeżone! Stronę wygenerowano w 0.05 sekund.
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.