Portal Złote Skrzydło
Galeria Wystaw - Informacja
Galeria Wystaw - Informacja

Drodzy Użytkownicy! Jeżeli zrobiliście fotorelację z wystawy i chcielibyście umieścić ją w naszej Galerii Wystaw, napiszcie do nas e-maila. Opiszcie co to za wystawa, kiedy się odbyła i załączcie minimum 10 zdjęć. Chętnie je opublikujemy tutaj: [url]http://www.zloteskrzydlo.pl/photogallery3.php[/url]. Nie musicie zapełniać swoich prywatnych galerii.

11 gru 2010Przejdź do newsa
Świat Gołębi - partner w hodowli, partner w biznesie
Świat Gołębi - partner w hodowli, partner w biznesie

Drodzy użytkownicy, trzy miesiące temu informowaliśmy o tym fakcie - pora więc oficjalnie poinformować, że właścicielem Portalu Złote Skrzydło zostaje firma [color=#1f3245]Świat Gołębi[/color]. O zmianach towarzyszących tym działaniom postaram się napisać w komentarzu tego newsa, zapraszam także do dyskusji. Działalność firmy nie skupia się wyłącznie na prowadzeniu naszego Portalu. Pełna oferta znajduje się na stronie [color=#1f3245]www.swiat-golebi.pl[/color]. PS. Właścicielem firmy jest złoty. Nie sprzedaliśmy ZS :)

28 pa 2010Przejdź do newsa
Podsumowanie 2010
Podsumowanie 2010

Nadszedł czas, by opublikować wyniki tegorocznych zmagań w Mistrzostwach Derby Złotego Skrzydła oraz Wspólnego Gołębnika Pod Złotym Skrzydłem. Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy za udział w tegorocznych zmaganiach i zapraszamy do udziału w przyszłym roku! Wyniki 2010r.

10 pa 2010Przejdź do newsa
Był sobie Moderator...
Był sobie Moderator...

Przez kilka miesięcy działał wspólnie z nami, pomagał w pracy na Forum, a także pilnował obowiązków Złotego, gdy ten smacznie dumał przed ekranem monitora. Wczoraj z wielką satysfakcją i uśmiechem przyjąłem zwolnienie, z funkcji Moderatora, kolegi Piotrka (piotr0354). Skoro taka jego wola... Piotrku, serdeczne dzięki za Twój wkład w życie Portalu Złote Skrzydło! Hola! Hola! Ale kto zajmie jego miejsce? Na dzień dzisiejszy trudno powiedzieć. Nasze struktury, choć uległy zmianie nadal pozostają solidne, a nawet umocniły się - gdyż awansował na Administratora Portalu Złote Skrzydło właśnie wczoraj zwolniony Piotrek. Piotrek (piotr0354), gratuluję i życzę owocnej i miłej współpracy, dużo wytrwałości z wypełniania nowych obowiązków, a Wam użytkownicy - pociechy z admina!

01 wrz 2010Przejdź do newsa
Jak ten czas szybko płynie...
Jak ten czas szybko płynie...

Dokładnie 02.08.2010 roku Portal Złote Skrzydło postarzał się o kolejny roczek. Nic więc dziwnego, że ZS ma już [b]cztery lata[/b]! Imprezy urodzinowej co prawda nie było, ale to nic straconego. Świętujemy przez weekend :) Chcielibyśmy podziękować Wam Koleżanki i Koledzy za to, że jesteście i tworzycie razem z nami małą społeczność Hodowców. Dziękujemy za poświęcony czas, okazaną pomoc i krytykę... [b]Ekipa Portalu Złote Skrzydło[/b] [i]Chciałbym również podziękować Administracji, Moderatorom i Użytkownikom za wkład w funkcjonowanie strony oraz pomoc w realizacji wielu pomysłów. Dziękuję! - złoty[/i]

14 sie 2010Przejdź do newsa
Informacje
Informacje

Miło mi poinformować, że firma HapLabs jako pierwsza zagościła ze swoją ofertą w naszym Katalogu Produktów. Zapraszamy do korzystania! Uruchomiliśmy także specjalny system konkursowy DERBY 2010, uczestnicy mogą teraz w łatwy sposób wprowadzać wyniki, a zarejestrowane osoby śledzić je na automatycznie generowanych listach. Wszystko znajdziecie w Nawigacji pod zakładką DERBY 2010.

07 sie 2010Przejdź do newsa
Katalog Produktów na ZS
Katalog Produktów na ZS

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom postanowiliśmy wprowadzić nową funkcjonalność będącą jednocześnie produktem dedykowanym dla Producentów preparatów i akcesoriów dla gołębi. Przedstawiamy Katalog Produktów w wersji online. [czytaj więcej]

13 lip 2010Przejdź do newsa
Prace modernizacyjne
Prace modernizacyjne

Dziś na stronie Złote Skrzydło odbędą się prace modernizacyjne. Oprócz kwestii czysto technicznych wprowadzimy kilka drobnych udogodnień. Za utrudnienia przepraszamy! Złoty

01 kwi 2010Przejdź do newsa
Wesołego Alleluja!
Witamy Nowy 2010 Rok!
Witamy Nowy 2010 Rok!

31 gru 2009Przejdź do newsa
Święta, święta...
Święta, święta...

23 gru 2009Przejdź do newsa
Centrum Zdrowia Gołębi
Centrum Zdrowia Gołębi

Miło nam poinformować, iż nawiązaliśmy współpracę z [b]Centrum Zdrowia Gołębi[/b]. Zespół lekarzy weterynarii będzie starał się odpowiadać na Wasze pytania na Forum. Mamy nadzieję, że taka forma współpracy przyniesie wiele fachowych i cennych porad oraz pozwoli nam zgromadzić je w jednym miejscu dostępnym dla każdego z Was. Dziękujemy! Ekipa Portalu Złote Skrzydło PS. W "Czytaj więcej" znajduje się list, jaki otrzymaliśmy.

22 lis 2009Przejdź do newsa
Zmiany na stronie
Zmiany na stronie

Przerwa, jaka miała dziś miejsce jest związana z szerokimi zmianami, jakie chcemy wprowadzić na stronę. Nowy design jest ich pierwszą fazą. Strona główna, oraz każda z podstron zostały całkowicie zmienione. Aby nie powodować zastojów w funkcjonowaniu strony, pozostałe zmiany będą wprowadzane bezpośrednio - podczas normalnego funkcjonowania strony. Listę nowości oraz informację o zakończeniu prac opublikujemy w przyszłą niedzielę. Tymczasem prosimy o opinie :)

11 pa 2009Przejdź do newsa
Nowi moderatorzy
Nowi moderatorzy

W wyniku dodatkowego naboru, postanowiliśmy przyjąć do naszego zespołu nowych moderatorów. Każdy z nich będzie zajmował się porządkiem na forum, a indywidualnie zostaną im przydzielone pewne działy na stronie. O tym poinformujemy już niebawem. Nowymi moderatorami są: [ulist=disc]Danielo kbkf kuba92 piotr0354 tomek569[/ulist] Życzymy Wam przetrwania okresu próbnego i wiele zapału do pracy. Moderator, to odpowiedzialna funkcja i mamy nadzieję, że nas nie zawiedziecie. Powodzenia!

15 sie 2009Przejdź do newsa
Jak ten czas szybko płynie...
Jak ten czas szybko płynie...

Jak ten czas szybko płynie... Tak, to właśnie dziś Złote Skrzydło obchodzi swoje [b]trzecie urodziny[/b]. W związku z tym chcielibyśmy podziękować Wam wszystkim za to, że jesteście z nami, że nas wspieracie i krytykujecie. Dziękujemy za pomoc ofiarowaną innym i za wiele godzin spędzonych na forum. Wasza pomoc jest czasem niedoceniana, ale wiemy, że robicie to od serca - nie dla pochwał, lecz dla własnej satysfakcji. To wszystko składa się na całokształt tej strony, na to jaka była, jest i miejmy nadzieję zawsze będzie. [b]Ekipa Portalu Złote Skrzydło[/b] [i]Chciałbym również podziękować administracji, moderatorom i przyjaciołom za wkład w funkcjonowanie strony oraz pomoc w organizacji wielu pomysłów. Dziękuję! - złoty[/i]

02 sie 2009Przejdź do newsa
Promocja
Promocja

Dla użytkowników Portalu Złote Skrzydło został przyznany rabat 10zł na zakup programu Moja Hodowla. Po szczegóły zapraszam tu: [b]SZCZGÓŁY[/b]

16 cze 2009Przejdź do newsa
Majowa niespodzianka
Majowa niespodzianka

Witajcie! Informujemy, że zostaje zwiększony limit w galerii użytkowników do 50. zdjęć. Myślimy, że problem "jakie zdjęcie usunąć?", przynajmniej na jakiś czas, zostanie rozwiązany. Miłego oglądania!

03 maj 2009Przejdź do newsa
Spis oddziałów i klubów
Spis oddziałów i klubów

Od kilku dni funkcjonuje u nas nowy spis oddziałów i klubów. Od poprzedniego różni się przede wszystkim łatwością obsługi - szybsza możliwość dodawania kolejnych pozycji. Jednak nie to odgrywa tu kluczową rolę... Nowy spis oddziałów i klubów daje możliwość stworzenia kilku podstron (Aktualności, Plany lotów, Wyniki lotów, Kontakt, Wykaz obrączek, Zarząd, Historia, Ogłoszenia), które będą dalej rozwijane. Jeżeli Wasz oddział bądź klub nie posiada jeszcze strony internetowej, ma możliwość założenia jej w prosty sposób na stronie Złote Skrzydło. Z naszej oferty skorzystali już: KMG Żyrardów, 094 Wojcieszów - można więc sprawdzić jak to wygląda. Koszt założenia: 100zł/rok

03 maj 2009Przejdź do newsa
Strony oddziałów PZHGP
oraz Klubów i organizacji
Skontaktuj się w celu aktualizacji danych lub jeśli Ty lub Twój oddział bądź klub chce prowadzić stronę internetową w naszym systemie.

QBALOTNIK SKLEP wszystko dla gołębi
Hodowla 2000
Pigeon Vitality
Sprzedawca:
100.00 zł
Licytacja (brak ofert)
150.00 zł
KUP TERAZ!
Data zakończenia:
23.07.2020 15:58

Sprzedawca:
100.00 zł
Licytacja (brak ofert)
150.00 zł
KUP TERAZ!
Data zakończenia:
20.07.2020 12:59

Sprzedawca:
200.00 zł
Licytacja (brak ofert)
300.00 zł
KUP TERAZ!
Data zakończenia:
24.07.2020 19:52

Sprzedawca:
200.00 zł
Licytacja (brak ofert)
300.00 zł
KUP TERAZ!
Data zakończenia:
24.07.2020 19:42

Sprzedawca:
100.00 zł
Licytacja (brak ofert)
150.00 zł
KUP TERAZ!
Data zakończenia:
20.07.2020 12:53

Ostatnio Widziani
Użytkowników online: 0
Statystyka

Gości online: 20
Łącznie użytkowników: 12,415
Najnowszy użytkownik: Prozakon
Strona istnieje 5097 dni
Dzisiaj odwiedzono nas: 14421 razy
Dzisiaj zalogowało się 22 użytkowników
Sprzedawca: hodowca51
150.00 zł
Licytacja (brak ofert)
200.00 zł
KUP TERAZ!
Data zakończenia: 20.07.2020 12:46


Portal Złote Skrzydło
Miejsce spotkań hodowców gołębi pocztowych.
Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania!


Kontakt z redakcją
Szymon Krupowicz
  535 635 636
zloteskrzydlo@gmail.com
redakcja@zloteskrzydlo.pl

                
Szybki kontakt z redakcją

147,432,063 unikalne wizyty. Wszystkie prawa zastrzeżone! Stronę wygenerowano w 0.07 sekund.
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.